HomePoints Of You

Points Of You

POINTS OF YOU – The Coaching Game (Koçluk Oyunu), insanlar arasında açık, kaliteli iletişim kurmaya yarayan çok güçlü bir araçtır. “Oyun” diyoruz, çünkü oynanıyor;

1) Çünkü,oyunda normal zamanda söylemeyeceğimiz şeyleri söyleriz ,

2) Çünkü, oyunda şans vardır.

Bunun yanısıra, oyun akışı öyle güvenlidir ki, her oyuncu istediği ölçüde aktif olur, istediği kadar paylaşır.

Coaching Game- Koçluk Oyununda kazanan ve kaybeden yoktur. Değişik durumlarda kullanılabilir ve farklı gruplara adapte edilebilir:

Bireyler, profesyoneller ve organizasyonlar.

Coaching Game, bir paket içinde her birimize dokunan Yaşamdaki 65 Tema barındırır. Her tema, çeşitli kanallarla sunulmaktadır: hem yazılı hem görsel olarak resimler, bir hikaye, özlü söz ,deyim ve düşünmeyi tetikleyen sorularla…

Coaching Game, temalar, sözcükler, resimler, sorular arasında çok özel bağlantılar kurar. Bu bağlantı, hayatımızda karşımıza çıkan temaları, süreçleri taramamıza imkan tanır. Böylece farkındalığımız artar, normal hayat akışımızda tercih ettiğimiz otomatik alışklanlıklarımıza yeni bakış açıları katar, davranışlarımıza yeni boyutlar kazandırırız.

Coaching Game (Koçluk Oyunu) kendimize ve sevdiklerimize vereceğimiz olağanüstü bir hediyedir. Hayat boyu kullanılacak bir hediye….

İstediğiniz yere götürüp istediğiniz zaman, kullanacağınız bir araç.

Kararsız kaldığınızda, keşfetmek istediğinizde, duygular için, eğlenmek için tek başınıza, ikili olarak, gruplarla… Her fırsatta !